Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika (¯`·.Focus.·´¯) z dnia 28 stycznia 2011

Liczba wpisów: 3

focus
 
49-letnia kobieta, pracownica supermarketu z Wielkiej Brytanii, niebywale zaskoczyła wszystkich w swojej rodzinie. Całe swoje plecy pokryła wizerunkami odtwórców głównych ról "Zmierzchu"!


Wielki malunek przedstawia trójkę aktorów: Roberta Pattinsona, Kristen Stewart i Taylora Lautnera. Co ciekawe wampir Edward Cullen (Robert Pattinson) i jego ukochana śmiertelniczka Bella (Kristen Stewart) pojawiają się na tatuażu, aż dwa razy.
Malunek kosztował fankę "Zmierzchu" w salonie tatuażu 2 tysiące funtów, a sam zabieg trwał 22 godziny.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

focus
 
Kristen Stewart (21 l.) jest faworytką do wystąpienia w filmie "Snow White and the Huntsman" w roli Królewny Śnieżki. Złą matkę na pewno zagra Charlize Theron (36 l.).
Ciekawe czy krystyna zagra tę rolę?

Światowa premiera tego filmu planowana jest na grudzień 2012 roku.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

focus
 
Obym i tym razem nie wymiękła! Wogóle oprócz zadbania o sylwetkę muszę zadbać o włosy generalnie zapuszczam są już dość długie ale jeszcze trochę muszą urosnąć bym była w pełni zadowolona z ich długości!problem mam jednak z rozdwajającymi się końcówkami. Pomimo że często podcinam końce i używam róznej maści kosmetyki to cholery się i tak rozdwajają może ma ktoś jakiś patent aby zatrzymać ten proces? a moze trzeba na łyso się ściąć hehe  i od nowa zapuszczać :)nie nie może ktoś zna mniej radykalne wyjście?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›