Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika (¯`·.Focus.·´¯) z dnia 2 lutego 2011

Liczba wpisów: 3

focus
 
Kristen Stewart zaczyna rozglądać się za nowymi rolami. Po nakręceniu wszystkich części "Sagi Zmierzch", aktorka zamierza szybko znaleźć sobie kolejne zajęcie. Stewart postanowiła, że spróbuje zostać gwiazdą najnowszego filmu o "Supermanie".
Początek roku to dla Kristen Stewart czas castingów i planowania przyszłości. Popularna aktorka ma ochotę zostać "Królewną Śnieżką", ale również dziewczyną "Supermana".
Zack Snyder, reżyser filmu "Superman: Man of Steel"ma już odtwórcę głównej roli (superbohaterem będzie Henry Civill), ale wciąż waha się, kto ma być jego partnerką.
  • awatar Lady in Twilight: no i nie widzi mi się ona z ta rozwartą buzia jako Lois Lane ;)
  • awatar (¯`·.Focus.·´¯): @★ Lady in Twilight★: hehe ooj tam czepiasz się przecież może ją poproszą żeby na potrzeby filmu zamykała usta gdy nic nie mówi, ona stara się być profesjonalną aktorką więc może nie będzie miała rozdziawionej buzi! ;D już widzę Krystynę z gościem wrajtuzach hahaha to może być dobre ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

focus
 
;D obiecałam pomóc a teraz się zakopałam w tworzeniu własnej strony więc może  mi ktoś pomoże, konkretnie chodzi mi o utworzenie takiej strony w stylu informacyjnym o danej firmie.( nie będę podawać narazie szczegółów o są nieistotne) Muszę wykorzystać wiedzę moich koleżanek, które zapewne mają wieksze doświadczenie w zakładaniu takiej strony noo to co mi doradzicie ;)
  • awatar Lady in Twilight: darmowej ? to na blogspocie, wordpress, na onecie, pełno jest takich ..a jak płatna to musisz wpisac domeny w wyszukiwarce i sobie znajdziesz
  • awatar (¯`·.Focus.·´¯): @★ Lady in Twilight★: dziękuję już sobie poradziłam :) daję rade nic trudnego :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›