Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika (¯`·.Focus.·´¯) z dnia 24 lutego 2011

Liczba wpisów: 2

focus
 
Dzisiejszy dzień już mogę wpisać do tych złych! W domu znowu chora jazda szkoda gadać!Dziewczynki 3 majcie za mnie  mocniej te kciuki bo naprawdę chyba się wykończę ;/ erro mocy ale spoko jutro nowy dzień jakoś to będzie chyba i jeszcze tak strasznie się czuje masakra to chyba z tego stresu, jessssuu włosy mam już tak przerzedzone że jeszcze troszkę to 3 mi zostaną!
Hmm ale nie poddaje się bo po tych wszystkich burzach musi wkońcu wyjść słońce a jak nie to piszę reklamacje do BOGA a co!
  • awatar Shit Happens: musi wyjść. ;) relkamacja jest dobrym pomysłem. mój bardzo dobry zawsze pisał takie reklamacje i pomagały, więc moze i w Twoim przypadku coś dadzą.;)
  • awatar (¯`·.Focus.·´¯): @Shit Happens: hhehe tak oby ;D
  • awatar Lady in Twilight: nic się nie martw nie jesteś,sama,ja też dzisiaj się z małym tak pogryzłam,że jeszcze chwila i by mnie na miejscu szlag trafił :/
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

focus
 
(¯`·.Focus.·´¯): hmmm jednak jest ze mną gorzej niż przypuszczałam jak już mylę portfel z torebką :o jessssu spadam i wrócę jak się ogarnę więc nie prędko ;p
  • awatar Shit Happens: na pierwszy rzut oka, wygląda na torebkę! nie jeste tak źle na pewno z Tobą.:*
  • awatar (¯`·.Focus.·´¯): @Shit Happens: hehe dałam ciała po całości ;P idę się położyć i ogarnąć moje rozbiegane myśli zanim znowu komuś wpiszę bystry komentarz haha ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›