Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika (¯`·.Focus.·´¯) z dnia 27 lutego 2011

Liczba wpisów: 6

focus
 
Chciałabym schudnąć, tak mało czasu do wiosny zostało a ja tak kocham jeść :D Jestem ciekawa czy to co reklamują czyli Goodbye appetite działa?
Coś by mi się przydało żeby się ogarnąć!Jak myślicie czy to działa, bo herbatki na odchudzanie odpadają ,są ochydne i nie mogę tego pić ( kiedyś próbowałam)
  • awatar Lost Soul: A to nie było 'Zamień kluseczki na figurę laseczki' ? Mniejsza z tym ale wydaje mi się że to kolejna ściema.
  • awatar (¯`·.Focus.·´¯): @Zong: haha chyba tak masz rację ;D pewnie tak czyli trzeba poprostu przestać jeść i samemu się opamiętać ;)
  • awatar Lost Soul: Dziewczyno nie opłaca się chudnąć w 2012 jest koniec świata przecież. Więc co sobie będziesz odmawiać przyjemności :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

focus
 
Nowego kumpla Robert Pattinson znalazł w schronisku w Louisianie. Gdyby nie aktor, psiak najprawdopodobniej zostałby uśpiony. "Wziąłem go kilka dni temu. Oni tam trzymają psa dziesięć dni, a gdy nie znajdzie się właściciel - usypiają" - powiedział Rob.

Gwiazdor, co oczywiste, już zaczął rozpieszczać czworonoga. Pies lata z nim prywatnym samolotem i, co najlepsze, śpi z nim w hotelu:) Dlaczego? Robert zdradził, że na towarzystwo nie może namówić żadnego ze swoich prawdziwych kolegów.

"Wiem, że to smutne. Wielu aktorów ma wokół siebie ludzi, którzy po prostu mieszkają z nimi jakieś dwa miesiące, to ich świta. Moi przyjaciele są jednak zbyt dumni. Mogą pomieszkać za darmo w hotelu, jeśli przypadkowo są w Nowym Jorku i Los Angeles, ale nie przylecą za mną do przypadkowo wybranego miasta" - dodaje.

to ma piesek szczęście ;D
  • awatar Lost Soul: Co to za przyjaciele ?! Niech tylko mi powie że mogę do niego przyjechać to już nie będzie samotny ;D
  • awatar (¯`·.Focus.·´¯): @Zong: haha no tak :D też się zastanawiam co to za przyjaciele raczej do dupy :/
  • awatar pstryk: woził ze sobą swoich kumpli ale fakt, że na stałe to raczej żaden z nich za damę do towarzystwa nie będzie robił :p ale niech da znać :d chętnie pomieszkam z nim trochę, psa wyprowadzę... :d
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›