Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika (¯`·.Focus.·´¯) z dnia 10 marca 2011

Liczba wpisów: 7

focus
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

focus
 
Już się Wam chciałam pochwalić, że od całych 30 dni nikt  mnie nie zablokował a tu proszę moje grono bloujących mnie nadal rośnie hahaha dziękuję  :*  już się bałam, że jest coś nie tak :P   mam marzenie  aby uzbierać 100 blokujących  :D haha więc jeszcze troszkę :):D
  • awatar Shit Happens: ja też ostatnio sprawdzam listę blokujących, a tu takowi są! zastanawia mnie tylko jedno niezbadane dotąd zjawisko: dlaczego Ci ludzie blokują... :p
  • awatar Codziennie niepoznana....: u mnie się nie zmieniło 11 nadal :D
  • awatar (¯`·.Focus.·´¯): @Shit Happens: chyba przytłacza ich nasza zajebistość :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (16) ›
 

focus
 
jessu czytam i szok jak ktoś lubi dreszyk emocji to czytajcie podaje link bo nie będę tego wszystkiego kopiować ale zapraszam do przeczytania do końca powiem że ja się strachu najadłam powaga mam styki :O paranormalpl.wordpress.com/(…)bestia-atakuje-zniena…

podaje tylko urywek i dodam że końcowe wnioski autora są nie złe (tojuż na podanym linku
)
HISTORIA BEZ KOŃCA !!!


W 1923 r  w New Lands,następnie w 1931 r Look,oraz w 1932 r Wild Talents zwrócono po raz pierwszy uwagę na zagadkowy i przerażający fenomen  okaleczania zwierząt !!!

„W maju 1810 r coś pojawiło się w okolicach Ennerdale,w pobliżu granicy Anglii ze Szkocją,gdzie zabijało owce,czasami siedem albo osiem w ciągu jednej nocy,ale nie pożerało,tylko wysysało z nich krew”.

!5 września 1883 r Adelaide Observer z Australii  doniósł ,że niejaki Mr.Hoad z Adelajdy znalazł na brzegu Brungle Creek”bezgłowy tułów zwierzęcia przypominającego świnię”.

Kto,lub co masakrowało zwierzęta ???

Najbardziej znany przypadek śmiertelnych okaleczeń zwierząt gospodarskich wydarzył się w Wyrley w hrabstwie Staffortshire, w Anglii.Pierwszy z serii makabrycznych incydentów wydarzył się w nocy  2 lutego 1903 r .Zarżnięty został jeden z bardzo cennych koni wyścigowych,po cym w kilkudniowych odstępach zamordowano w podobny sposób inne konie,krowy i owce.


Londyński Daily Mail z 1 listopada 1905 r jedną ze swych relacji zatytułował „Tajemnica zarżniętych owiec z Badminton”. W tym rejonie pojawiło się „coś” i dokonało rzezi niezliczonych ilości owiec. Sierżant Carter z posterunku policji w Gloustershire zbadał ten przypadek : „Sam widziałem dwie padłe sztuki i  mogę definitywnie stwierdzić,że nie było to dzieło ani psów,ani wilków.Psy nie są wampirami,które wysysają z owiec krew,nie ruszając przy tym zupełnie mięsa.

...cdn na
paranormalpl.wordpress.com/(…)bestia-atakuje-zniena…
  • awatar Lady in Twilight: toż to Edward Cullen,jak nic ;)
  • awatar (¯`·.Focus.·´¯): @Lady in Twilight: oj tam zaraz Edzio interesuje mnie to zwierze dziwne :)
  • awatar Robaczek:-): Ohydne wolałabym żeby to był Edward albo Stefan ewentualnie Emmet lub Ian :)Sama bym szyję nadstawiła :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›