Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika (¯`·.Focus.·´¯) z dnia 25 marca 2011

Liczba wpisów: 5

focus
 
Dzisiejszy dzień spędziłam u fryzjera masakra! chciałam dobrze a wyszło jak zwykle! Wytłumaczyłam pani że na ten orzechowy brąz chcę miodowe pasemka i pani jak najbardziej przyjęła do zrozumienia przynajmniej tak mi się wydawało no i tylko końcówki miała podciąć! Efekt końcowy powalający niestety nie z zadowolenia wręcz przciwnie  :) :D nie dość ,że mi ciachła o połowę moje piękne długie włosy,które teraz sięgają do stanika :/ to jeszcze jestem blondyną bossssszzzeee zabijcie mnie :/ wyglądam jak przez drzwi! :) :D kolor to tam ciul się zmieni ale zanim mi odrosną znowu do tamtej długości to szmat czasu!już tam więcej nie pójdę!
  • awatar Betty Boo: jak zwykle skąd ja to znam ... idziesz do fryzjera mówisz swoje a on robi po swojemu ! Współczuję Ci Kochana, ale głowa do góry szybko odrosną :)
  • awatar (¯`·.Focus.·´¯): @Betty Boo: oj masakra ! jakoś przeżyję ;)
  • awatar Shit Happens: przeżyjesz! ;);*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

focus
 
betka13
 
Wpis tylko dla właściciela minibloga
(¯`·.Focus.·´¯) > Shit Happens:

Wpis tylko dla Shit Happens

 

focus
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

focus
 
niech mnie ktoś przytuli :( ohhh chciałabym mieć już cały ten cyrk za sobą niestety Bóg jeden wie ile to wszystko jeszcze potrwa :/ chciała bym się obudzić rano i mieć już spowrotem mojego męża takiego jakim był kiedyś :/ o ile to w ogóle jeszcze możliwe .

Jak byłam u fryzjera to taki facet walnął tekst : jak człowiek musi to wszystko wytrzyma :) coś w tym jest...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (13) ›