Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika (¯`·.Focus.·´¯) z dnia 19 stycznia 2012

Liczba wpisów: 5

focus
 
(¯`·.Focus.·´¯): ..aż mnie głowa rozbolała..
 

focus
 
.. właśnie odkryłam że zapadłam prawdopodobnie na nową odkrytą chorobę a mianowicie Robssesion.. nie mogę ze śmiech poczytajcie :
-Robssesion - nowa choroba dotyka nie tylko nastolatki
To chyba bardziej fascynacja bohaterem, którego wykreował w sadze Zmierzch, niż nim samym. Nie zmienia to jednak faktu, że coraz więcej kobiet zapada na chorobę, którą zachodnie media nazwały Robsession.

Nastolatki, które przyszły kilka dni temu do londyńskiego Battersea Park, by choć z daleka rzucić okiem na Roberta Pattinsona, miały wypisane na twarzach hasła w stylu Bite me. Ze zdjęciami zeskanowanymi z magazynów trwały na swych posterunkach, by nie przeoczyć idola.

Wczoraj w internetowym wydaniu Daily Mail opublikowano list 37-letniej kobiety, mężatki, która, podobnie jak młodsze o kilkanaście lat dziewczyny - zadurzyła się w aktorze, a raczej w Edwardzie Cullenie.
Kobieta twierdzi, że Zmierzch widziała już 23 razy. Dzień rozpoczyna od poszukiwania w sieci nowych plotek i zdjęć na temat Pattinsona, śpi z magazynem Vanity Fair, w którym znajduje się sesja aktora, pod poduszką.

Na spotkanie ekipy bardzo chciała pójść, ale, niestety... nie miała z kim zostawić dziecka.

Jak widać mania na punkcie filmu, aktorów i bohaterów narasta. Producenci mogą spać spokojnie. W takiej sytuacji są skazani na sukces.

Jestem ciekawa czy lekarstwo już wynaleziono czy to choroba śmiertelna :D :D
  • awatar Shit Happens: myślę, że to raczej nieuleczalne :).
  • awatar Lady in Twilight: to chyba ku*wa o mnie piszą :P ale skąd oni wiedzą :P
  • awatar (¯`·.Focus.·´¯): @Lady in Twilight: :D pewnie to zaraźliwe bo my w większości to mamy... pewnie wygoooglali cię :D :D :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (10) ›
 

focus
 
  • awatar Lady in Twilight: no Tay nei bedzie miał nigdy dziewczyny, bo on będzie miał chłopaka :D
  • awatar (¯`·.Focus.·´¯): @Lady in Twilight: :D się śmiejesz ale ja bym nie wiedziała gdyby nie twój oświecający wpis i teraz już rozumiem dlaczego zawsze postrzegają go jako little gej italian :D
  • awatar Anya.: hmmm I like photo number 2 >:d
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

focus
 
..przyznacie że tekst nie tuzinkowy ;)
  • awatar superwomann: oj strasznie lubię tą piosenkę wpada w ucho :P zapraszam do mnie :P
  • awatar Anya.: kocham ją...a na początku myślałam, że zwrotki śpiewa kobieta
  • awatar Lady in Twilight: piosenka fajna,ale chłopaczki fajniejsze, ten z tym niedogolnonym czymś na bródce..jest do schrupania ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›