Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika (¯`·.Focus.·´¯) z dnia 21 marca 2012

Liczba wpisów: 2

focus
 
(¯`·.Focus.·´¯): Kto jest kim?
who's who.jpg

Krótki opis dla niewtajemniczonych :)
Sal Paradaise (Sam Riley) i Dean Moriatry (Garrett Hedlund) są przyjaciółmi nie akceptującymi klasycznego stylu życia narzuconego przez współczesne społeczeństwo. Zagubieni w rzeczywistości i zakochani w swoich młodzieńczych ideałach pewnego dnia buntują się przeciw "reżimowi" i postanawiają wyruszyć w podróż wzdłuż Ameryki. Nieoczekiwanie wojaż pomoże im odnaleźć sens życia... Film oparty na książce Jacka Kerouac.
 

focus
 

Pewnie wszyscy już widzieli dawno temu a ja dopiero wczoraj. Fajnie zobaczyć Ash w takim filmie,totalna odskocznia od roli w Zmierzchu ;)
Momentami się uśmiałam ;)
kk.jpg


Opis:
Nastoletnia Summer (Ashley Greene) wybiera się w samotną podróż, aby odnaleźć ojca, z którym nigdy nie miała kontaktu. Jedyną wskazówką, jaką ma, jest list z miejscowości Massey. W drodze poznaje młodego chłopaka. Tom jest sympatyczny, uczynny, przystojny. Razem jadą do domu jego matki. I tu zaczyna się koszmar. Po nagłej utracie przytomności Summer budzi się przywiązana do wielkiej skrzyni z ziemią w pomieszczeniu pełnym ludzkich czaszek i kwitnących kwiatów, a obok leży inna skatowana i unieruchomiona dziewczyna. Okazuje się, że obie są ofiarami rodziny psychopatycznych morderców, która w ten sposób urządza sobie własny „ludzki ogród”. Kiedy Summer otrząsa się z pierwszego szoku, postanawia zawalczyć o swoje życie. Być może, aby wyrwać się z rąk obłąkanych bestii, będzie musiała stać się jedną z nich.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›