Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika (¯`·.Focus.·´¯) z dnia 22 kwietnia 2012

Liczba wpisów: 4

focus
 
Dzisiaj sobie obejrzałam Zmartwychwstanie :) Co za film pojechany na maksa :D cały film przewijały się flaki, krew, flaki, krew i krew :D :D Normalnie wymiotować się chciało, przebrnęłam do końca a tam takie zakończenie beznadziejne, szkoda gadać..nie był aż taki znowu nudny bo jednak byłam ciekawa co potem z ową dziewczynką zrobią po tych 3 dniach ;) trochę mnie rozczarowali spodziewałam się czegoś innego na zakończenie ;) Także jak ktoś lubi popatrzeć na bebechy to polecam ;) :D
Krótki opis:
.. Patrik (Aidan Gillen) i Louise (Eva Birthistle) są młodym szczęśliwym małżeństwem. On weterynarz, ona farmaceutka wiodą spokojne życie wraz z córką Alice (Ella Connolly). Jednak szczęście i beztroskę zburzył wypadek, w który ginie ich córeczka. Małżonkowie przeprowadzają się do małej miejscowości Wake Wood z nadzieją ukojenia ich bólu. Niestety nie przyniosło to oczekiwanych efektów, aż do dnia, w którym dowiadują się, iż na trzy dni mogą wskrzesić swoją Alice. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z oczekiwaniami i obietnicami...Wake_Wood_21.jpg
  • awatar Nowoczesny: Trailer zapowiada się nieźle :) Generalnie bardzo fajnie się czyta twoje wpisy, piszesz o życiu i to jest ciekawe to co piszesz :) Ja skupiam się na nowoczesności, technologi ale z naciskiem na fotografię, a konkretnie to zajmuje się retuszem zdjęć i udowadniam że nawet komórkowym aparatem można zrobić niesamowite zdjęcie :) Fajnie jak byś zajrzała i oceniła szczerze czy dobrze mi idzie (dopiero kilka dni się tym zajmuje), no i jak by się tobie spodobały moje wpisy to super jak byś mnie obserwowała :)
  • awatar Lady in Twilight: to ja już podziękuję :P
  • awatar (¯`·.Focus.·´¯): dzięki, fajnie wiedzieć że ktoś czyta moje wpisy :) w takim razie zajrzę ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (14) ›
 

focus
 
  • awatar (¯`·.Focus.·´¯): @wszystko za zycie.::) już nie mogę się filmu doczekać ;) Robert w roli niegrzecznego faceta :)
  • awatar Lost Soul: Rob jest promotorem akcji "Dobre bo polskie" i pewnie Dał się zaskoczyć jakością Biedronki :D
  • awatar Lady in Twilight: @Lost Soul: :D biedrona jest portugalska
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (15) ›
 

focus
 

295533040613591610825430.jpg

Tak a jako że nie było dawno u mnie Robka co nie przystoi robomaniaczce tak więc : (może wpadnie mi jakiś nowy blokujący :D  )
  • awatar Lost Soul: Ja się dziwie co się dzieje z tymi człowiekami. Ja wrzucam Robstenowe zdjęcia a tu blokujących nie przybywa. Czyżby się im znudziło?
  • awatar Anya.: lektor będzie ten sam...
  • awatar Lady in Twilight: @Lost Soul: moze trafiasz na dobre godziny ;) no, obejrze sobie, lubim new moon :) Robek mniam mnaśny :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (19) ›
 

focus
 
Wpis tylko dla znajomych

Wpis tylko dla znajomych